Чиста вода – запорука щасливого та здорового життя

Вода займає 70% поверхні Землі, 60% тіла людини та є основою всього живого. Рослини в’януть без постійного поливу, а більшість видів тварин та людина не протримаються і декількох днів без вживання основної рідини. Чи впевнені ви, що через водопровідну систему потрапляє якісна вода, яка проходить багато ступенів очищення та не містить шкідливі речовини?

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) наголошує на важливості вживання очищеної питної води. Щороку в Україні, як і в інших країнах світу трапляються спалахи важких захворювань, спричинених безвідповідальністю та недотриманням санітарного законодавства. Внаслідок цього людство стикається з вірусним гепатитом А, черевним тифом, дизентерією, холерою тощо. Хімічне забруднення води спричиняє водно-нітратну метгемоглобінемію, флюорози, отруєння токсинами синьо-зелених водоростей тощо.

В Україні діє певний перелік нормативних документів, які регламентують якість води, яку споживає населення. Серед них можна виділити наступні:

  • Закон України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» №2918-ІІІ.
  • Державні санітарні норми та правила «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Відповідно до цих правил, існують норми якості для питної води, які включають смак, запах та фізико-хімічний склад. Також нормативні акти зобов’язують державні органи здійснювати нагляд за дотриманням усіх норм у сфері водопостачання населення питною водою. На жаль, ми можемо спостерігати значне нехтування усіма нормами, застаріле обладнання і, як наслідок, низьку якість води. Перед тим, як потрапити до споживача, рідина проходить через труби водопровідної системи, яка бере початок із місця видобутку води. Усе обладнання з часом зношується, трапляються аварії, погіршується герметичність, міцність та безпечність труб. Постійно виникає проблема заміни та покращення водопровідної системи. Наприклад, в ЄС щороку замінюється 2% мережі й кожних 50 років система повністю оновлюється. В Україні ж ситуація інша – повна заміна труб може зайняти аж 300 років через відсутність значних джерел фінансування.

Важлива проблема, яка постає перед споживачами питної води – корозія труб водопровідних систем. Явище впливає на якість води та може спричинити появу неприємного запаху та присмаку, каламутність та утворення значного осаду. Корозія труб виникає через фізико-хімічні властивості води, адже в її складі містяться хлориди та сульфати, а також розчинений кисень, який і є основним корозійним агентом. Наслідками цього явища є виникнення аварійних ситуацій в системі та скорочення строку експлуатації обладнання.

Вживання неякісної води негативно впливає на здоров’я та загальний стан людини. Як запевняють лікарі, найбільше страждають нирки, особливо у дітей. Через вживання води із високим вмістом заліза та інших речовин, в нирках, природному фільтрі, утворюється осад. Згубний вплив на організм людини має не лише пряме вживання води, а й плавання у забруднених водоймах. Викиди в річки відходів виробничої, сільськогосподарської та побутової діяльності наразі є однією із катастрофічних проблем країни. Потрібно уникати ковтання води під час плавання, адже вона може містити патогенні мікроорганізми, відходи стічних систем та продукти життєдіяльності тварин. Це може призвести до висипів, алергічних реакцій та інфекційних захворювань.

Пам’ятайте – вживання якісної, очищеної води є запорукою здоров’я та краси. Ця речовина допомагає транспортувати поживні речовини у всі клітини організму та сприяє кращому їх засвоєнню. Окрім цього, вода нормалізує обмінні та травні процеси, виводить шлаки й токсини, покращує стан шкіри, нігтів, волосся. Дієтологи радять вживати необхідну норму води людям, які намагаються схуднути.

Варто розпочати зі склянки води щоранку та поступово формувати звичку випивати 1,5 – 2 л на день, залежно від ваги тіла. Цікавий факт – часто почуття голоду може з’являтись від спраги. Тому однією із причин ожиріння є нестача рідини в організмі, оскільки людина замість склянки води тягнеться до улюбленого перекусу і поступово збільшує свою вагу.

Чисту та корисну воду AquaWIN можна замовити у офіційного постачальника - компанії Торговий дім "AquaVenti". Вода саме цієї торгової марки проходить 10 ступенів очищення, придатна для пиття та приготування страв.

Чиста вода – це формула, яка подарує вам красу та здоров’я. Не втрачайте свою можливість та замовляйте лише в перевірених постачальників!